Blog

Blog POZASTAVEN :( :'(

29. září 2008 v 19:13 | Lady ŠmoulinQa
Ahooojky Lidičky,jak už vyplívá z nadpisu - pozastavuju blog..Je mi to moc líto vůči mým Sbéčkům..ale zároveň mi to přijde fér.Mám nový blog a Charmed už mě tolik nebere..nerada bych Sbé a všechny náštěvníky šidila..A přidávala třeba jenom jednou začas..Proto sem se rozhodla blog pozastavit.Možná se k němu vrátím.Pro všechny,kteří se se mnou chtějí znovu spřátelit,ať napíšou na icq. 209-973-154 nebo na e-mail - niksa16@seznam.cz a já moc ráda spřátelím. Jinak Sbé obcházet nebudu, ty kteří ke mě chodí si tuto zprávu přečtou.Všem se moc omlouvám,ale třeba to není na vždy.Mám vás všechny moooc ráda.
Vaše Lady ŠmoulinQa

Hodnocení blogu od ashleyT

10. srpna 2008 v 21:12 | Lady ŠmoulinQa
Ahojky Lidičky,nechala sem si zhodnotit,tento blog a zároveň nový desing↓↓
První dojem : z 10

Nový desing

4. srpna 2008 v 22:57 | Lady ŠmoulinQa
Ahojky Lidičky,mám nový desing.
Ještě není uložený v celé své ,,kráse,,( LOL) ale už je tady.Snad se vám trochu líbí.Zejtra odjíždím za Lucíkem a nevím,jestli ho stihnu dokončit a dodělat avatary,ale když tu nebudu a nebudu přidávat,tak je vlstně nepotřebuju.Doufám,že ho máte vidět stejně jako já a že neni nějak špatně nastavený...Tak já letím,paaaa♥
ps.-Budu se snažit něco pěknýho přidat,ale nevim jak to budu stíhat..

Můj blog→zhodnocen od JessinQy

26. června 2008 v 21:32 | Lady ŠmoulinQa
Ahojky,mám zhodnocený blog od JessinQy , které tímto děkuju za upřímné názory.Hodnocení mě celkově potěšilo a hned vám ho sem vložím↓↓. Nevím,co ještě bych dodala.Posuďte sami.Jinak se pokusím námitky vylepšit:)
hodnocení(↓↓):
HODNOCENÍ BLOGU:

REKLAMA OD KÁJI

22. června 2008 v 20:52 | Lady ŠmoulinQa
AhojkyVladka,
nechala sem si vyrobit další reklamuVladkaVladka.Tentokrát je z blogu http://phoebek.blog.cz/. Hned ji sem uložimVladka a prosím o okomentováníVladka.Mě se opět moc líbí Vladka a hrozně děkujuVladka.

Změna

6. června 2008 v 22:08 | Lady ŠmoulinQa
Ahooojky ZlatíškaVladka,
tak bych řekla,že je čas změnit dizajnVladka.Narozeniy pominuly,i když jsem na blogu začala pracovat pořádně až díl,ale oficiálně je to správně takhleVladka.Takže se teď chvilku nedivte (Vladka),pač bude změna a nebude to hned O.KVladka.Tak joo,ještě písni(snad)Vladka.PaaaVladka

Dizajn

26. května 2008 v 21:40 | Lady ŠmoulinQa
Ahojky Lidičky,blogísek má 1. narozeniny.udělala jsem dizajn,ale dodělám ho ještě zítra,pač teď jde na PC taťka a já musim končit,takže ještě neni úplně celej.Ještě tam budou nejaký detaily,ale základ zůstane.Pak vám ho sem uložím,jako ten předešlí :)A taky chci ještě dodělat avatary.Tak jooo,paaaa.

Nový e-mail

23. května 2008 v 20:57 | Lady ŠmoulinQa
Ahojky,mám pro vás novou informaci :)Rozhodla jsem se založit si mejl na můj blog - charmed16.blog.cz@seznam.cz . Nejdříve jsem chtěla jen charmed16 ale to mi někdo už vzal.Njn,taky mě to mohlo napadnout dřív.Dala jsem ho i do menu,ale samozdřejmě mi můžete stále psát na niksa16@seznam.cz jsem na obouch :)Vaše Lady ŠmoulinQa

Nová přezdívka

20. května 2008 v 20:48 | Lady ŠmoulinQa
Ahojky Lidišky,mám důležité oznámení!Měním pžezdívku!!Moje nejlepší kamí.Lucinka ( BLOG ) mi ji pomohla nebo spíš vymyslela,ona má na to talent :D:)A teď k přezdívce.
dříve: Niki :o)
nyní: Lady ŠmoulinQa
Moooc mě zajímá váš názor a prosím aby jste to okomentovali.
p.s. - Možná by vás zajímalo proč ŠmoulinQa--je to můj králíček.A málem jsem u něj udělala strašnou chybu,která se nakonec nestala (naštěstí!).A navíc jsem mi to líbí :o)

Dizajn - 1x13

8. května 2008 v 22:16 | Niki :o)
Ahojky,mám nový dizajn,jak pak se vám líbí? Je zaměřen na díl 1x13 From fear to eternity (Strach), který se mi hrozně líbí.Doufám,že se vám tento dizajn zalíbí a prosím,aby ste písli komenty.Po dlouhý době jsem ho robyla sama :o)

Ikonka - oprava

4. května 2008 v 13:24
a jejda oprava:psala jsem,že tutu ikonku jsem dostala od Piper.Ady,ale nějak jsem si to popletla.Tahle ikonka je od Piperky - www.charmed001.blog.cz Moc se omlouvám,je to měnší trapásek,ale už vím že je to od Piperky

Velká změna

22. dubna 2008 v 20:44 | Niki :o)
Ahooooojky,mám tu velkou změnu na blogu.Určo jste si všimli nového dizajnu je z blogu www.serialy-hanka.blog.cz od super holčiny Hanky.Piper.Taky jsem změnila celé menu.Doufám,že se vám to zamlouvá a že to okomentujete. Moc mě váš názor zajímá.Ať už je pozitivné nebo negativní !! Tak se budu těšit a to je pro dnešek vše,ptz. už nemám moc času a víc nestihnu...Papaaa ♥

Členská karta

14. dubna 2008 v 20:05 | Niki :o)
Ahojky a mám novou členskou kartu z nového bločku,který je na charmedclub. www.chch-charmedclub.blog.cz tak tam jukněte je super a tady kartička (děkuju,je krásná):

Ikonka

12. dubna 2008 v 19:53 | Niki :o)
Ahojky Piperka ( www.charmed001.blog.cz )si dala na svůj blog ikonku,kterou i vyrobila.Moc jí děkuju a doufám,že ti nebude vadit,že ji sem uložim.Ještě jednou DÍKY MOOOOC♥

Dizajn se Shannen

10. dubna 2008 v 20:18 | Niki :o)
Ahojky Lidičky,dlouhou dobu jsem nastavovala dizajn,protože blog zase blbne,zabralo mi to o hodně víc času.Chci mooc poděkovat Lucíkovi,která mi tento dizajn navrhla a vyrobila.Koukněte se prosííím SEEEEEMMMMM :o) a co vy jak se vám líbí ??? Mě moc a jak vidíte je se Shannen :)njn:)snad vám to,ale nevadí...?

Změna dizajnu??

8. dubna 2008 v 20:08 | Niki :o)
Ahojky,chci se vás zeptat,jestli bych měla změnit.Já sama nevím a proto potřebuju radu.Tak písejte komentíky prosim jestli teda změnit x nechat :o)tak se mějte a možná ještě něco přidám paaaa

REKLAMA OD ADUSQY.HOLLY

5. dubna 2008 v 20:11 | Niki :o)
Ahojky Lidičky,před malou chvilkou jsem si od Piper.Ady ( www.charmedkycharmedky.blog.cz ) vyzvedla nádhernou reklamu pro můj blogísek :o) mám zní hroznou radost a moc se mi líbí a co vám??Piper.Ado MOOOC DĚKUJU :o)

Podepisování

28. března 2008 v 21:10 | Niki :o)
Ahojky,chci se vás zeptat jaký máte názor na podepisování fotek,které nejsou vaší tvorbou nebo vytvořením.Tak co??Souhlasíte s podepisováním??Jaký na to máte názor???Prosim zapojte se váš názor mě mooc zajímá.Protože na hodně stránkách už se objevují jen podepsané fotky.

Dizajn

27. března 2008 v 19:53 | Niki :o)
Ahojky,mám nový dizajn:) Který mi vytvořila a navrhla Bětuška ( http://betus-world.blog.cz/) Má super blog a pokud chcete dizajn,můžete si ho u ní objednat.Já jí tímto ještě jednou mooc děkuju. A snad se vám líbí :)

PROZBA

25. března 2008 v 19:36 | Niki :o)
Ahojky,chtěla jsem vás poprosit,jestli by ste někdo nechtěl navrhnout mému blogu dizajn.Ve tvorbě nejsem zrovna nej. a ani mě momentálně nenapadá žedný námět.Je mi jedno s kym (myslím z charmed).Tak pokud by se někomu z vás chtěla,písněte mi do komentáře.Děkuju
 
 

Reklama